Rubrika: VÝŽIVA

  HCA - spalovač tuku

HCA je spalovač, který přijatou energii z cukrů neukládá ve formě podkožního tuk, ale přeměňuje sacharidy na glykogen - svalovou energii.

Spalovače patří mezi často prodávané výrobky. Jejich uživatel žije většinou v naději, že po požití několika tabletek zakoupeného přípravku začne najednou hubnout. Záhy však zjistí, že nic nezhubnul a je s toho zklamaný.

Časem v televizi uvidí další propagační reklamu na nějaký jiný spalovač a znovu si jej zakoupí a po dobrání všech pilulek zjistí, že zase nic neshodil. A takhle je to pořád stále do kola.

Pokud opravdu hledáte účinný spalovač, který vám pomůže za určitých podmínek hubnout, čtete správný článek.

HCA je pro mnohé neznámým přípravkem – spalovačem. HCA vám nezaručí rychlé hubnutí bez námahy. Jestli, ale splníte některé podmínky, HCA bude výborným a spolehlivým spalovačem, který vám pomůže shodit a spálit přebytečný tuk.

Slibování některých prodejců, že po jejich výrobku určitě zhubnete se příčí lidskému rozumu. Tak jako nějaký čas trvalo, že jste přibírali na váze, tak bude taky nějaký čas trvat, aby jste zchodili. HCA je spolehlivý pomocník při hubnutí, musíte však mít dostatek pohybu a začít se racionálně stravovat.

Velikou výhodou HCA je schopnost přeměňovat přijaté cukry na glykogen. Jinými slovy cukry, které přijmete se vám neuloží jako podkožní tuk, ale přemění se na energii. To je podstata fungování HCA.

HCA tedy nespaluje tuky, ale zamezuje ukládání cukrů v podobě podkožního tuku. Pak už je na vás jestli tuto energii využijete ke spálení při nějaké sportovní aktivitě, nebo ne. Tím se omezuje tvorba podkožního tuku, včetně pocitu tlumení pocitu hladu, což je velice důležité, pokud jste zvyklí hodně jíst.

HCA je extrakt z rostliny Garcinia cambogia s obsahem kyseliny hydroxycitronové ve formě vápenaté soli. Příjem HCA je převážně nejlepší 30minut před jídlem a poté ihned po jídle. Denně se může brát 10 – 20 účinných tablet. Toto množství je vhodné rozdělit do několika menších dávek, 3 – 5 dávek.

HCA je vhodné užívat před jídlem a po jídle, které obsahuje vysoký podíl cukrů. Tím se zamezí, aby přijaté cukry stravou byli uloženy jako podkožní tuk, jelikož HCA tyto cukry přemění na glykogen, tedy na energii, kterou můžete spálit sportovní aktivitou.

Jinými slovy to znamená, že HCA zabraňují tloustnutí, protože přijaté cukry se nemůžou při užívání HCA přeměňovat na tuk. Žádný jiný přípravek nepracuje na podobném principu.

HCA jsou ojedinělým přípravek, který dokáže přijaté cukry neuložit jako tělesný tuk. Užívání HCA se tedy vyplatí všem, kteří potřebují zchodit vyšší podíl tukové hmoty i těm, kteří chtějí zchodit 2 – 3 kila.

Cena HCA není vysoká, což také kupující oceňují a tak HCA dávají často přednost před ostatními spalovači tuku. Oblíbenost HCA narůstá a to zejména pro dobré zkušenosti při používání tohoto přípravku.

Aby se účinek při používání HCA nesnižoval, je výhodné až nutné 2 – 3 týdně provozovat nějaký sport, aby jste měli dostatek pohybu. Nejlepší je pro hubnutí kombinace posilovacího cvičení (posilovna) a aerobní činnost, tedy například rotoped či běhátko. Aerobní cviční můžete provádět i mimo posilovnu.

Produkt lze zakoupit v obchodech:

www.jagrfit-sport.cz

 

 

 

2017 © Vseokulturistice.cz – Všechna práva vyhrazena.