Sportovní seznámení

PODAT INZERÁT

16/02/2017
MUŽ # Jsme největší produkcí v Evropě působící na trhu již více než 20 let. HLEDÁME MODELY K FOCENÍ HONORÁŘ - 4.000 - 28.000Kč. Produkční společnost s distribucí materiálů výhradně do zahraničí hledá kluky z celé ČR a SR, ve věku 18-28let (sportovní postava podmínkou) pro focení. Distribuce (mimo ČR a SR). Převážně do USA. Nabízíme rychlý NADSTANDARDNÍ VÝDĚLEK (práce cca 2 hodiny, peníze ihned na ruku, proplacení cestovních nákladů, solária, sportovních aktivit). Těm nejlepším nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce a roční EXKLUZIVNÍ SMLOUVU. Zašlete e-mailem aktuální foto obličeje + postavy a Váš telefon, budeme vás kontaktovat s podrobnostmi. E-mail: Foceni1@seznam.cz
Foceni1@seznam.cz
Praha

1/02/2017
ŽENA # (PLATÍ PRO CELOU CR)FOCENÍ CHLAPCI A DÍVKY. Investuješ tisíce korun do své postavy a vzhledu? Vydělej si svým vzhledem a nech, ať se ti tvé investice do posiloven vrátí. Pokud je ti mezi 18 - 28 lety a bude se ti líbit focení s krásnou dívkou nebo chlapcem nebo solo focení, kontaktuj mě a já ti nabídnu možnost si vydelat nad 80 000 kc za 5 dnu. Podmínkou přijetí na casting je zaslaná fotografie celé postavy, foto obličeje (postačí amatérské) a kontakt na tebe. 1produkce@seznam.cz 774 534 060
1produkce@seznam.cz
Praha

27/01/2017
MUŽ # Ahoj, přestěhoval jsem se do Brna a hledám zde sportovní vyžití. Hraji fotbal, futsal, hokej, tenis, florbal. Neváhejte mne kontaktovat, budu rád za každou nabídku. Díky :)
ladislavhefka@seznam.cz
Brno

25/01/2017
ŽENA # Hledám parťáka na běh, běžky, brusle, lyže a wellness - Brněnsko. Ráda se naučím i něco nového.
jedunakolo@gmail.com
Brno - venkov

6/01/2017
ŽENA # Jsem z Prahy 9 a rada bych touhle cestou nasla normalni holku,ktera si na nic nehraje ,je pro kazdou srandu,uprimna a ferova..Obcas pokecat,zajit na pivo,do kina a nebo se proste jen tak sebrat a vyrazit si zabobovat na hory :-) Pokud tady nekdo takovej je ,budu rada kdyz se ozves :-)
terinaterina25@seznam.cz
Praha 9

4/01/2017
ZENA # Ahoj, mám zájem začít chodit cvičit do Fitness Value na Obchodním náměstí Praha 4 Modřany. Nechce se někdo přidat se cvičením, mám malé zkušenosti.
Nicola.vackova@gmail.com
Praha 4

www.levne-proteiny.cz www.jagrfit-sport.cz www.fitness-praha.com www.posilovani-fitness.eu/