Rubrika: Ženy

  Jsou spalovače tuku jenom podvod?

Spalovače tuku sami o sobě nezvládnout přeměnit vaší postavu ve štíhlou linii. Jen těžko by se dalo věřit, že balení pilulek odstraní všechen přebytečný tuk bez nějaké námahy.

Lidé, kteří chtějí zhubnout si rádi namluví, spíše si nechají namluvit pohádku o nejlepším spalovači tuku Holywodsských hvězd.

Jakmile, ale jedno balení takového to přípravku doberete zjistíte, že jste přišli jenom o peníze.

Teď bude jen na vás, jestli znovu uvěříte dalšímu převratnému výrobku pro odstranění podkožního tuku a koupíte si jej. Pokud jste již „vystřízlivěli“ začněte konečně pořádně hubnout.

Vše záleží pouze na vás, nikdo a nic za vás hubnout nebude. Můžete utratit x korun za přípravky a efekt hubnutí stejně nenastane. Kdyby existovali převratné pilulky, které by spalovali tuk, byli by přeci všichni štíhlí.

Má tedy smysl spalovače tuku kupovat?

Základem při hubnutí musí být vždy dostatečný pohyb a kvalitní výživa. Nejedná se zde o žádné speciální tréninky ani o žádnou zázračnou dietu. Musíte se naučit sport do svého života zařadit na trvalo. Co se týče jídelníčku, krátkodobé diety jsou nesmyslné. Po celý rok se stravujte racionálně, nepřejídejte se a budete štíhlí.

Spalovače tuku mají při snaze zhubnout také své místo. Musíte je, ale vybírat z kvalitních sportovních přípravků, které nejsou založené pouze na reklamě, která je klamná a často zavádějící. Spalovače dokáží pomoci při pálení tuku za určitých podmínek. Musíte však přizpůsobit svůj denní režim, jak již je výše uvedeno.

Sport a racionální výživa musí být základem, k tomu použijte vhodný spalovač tuku a výsledky budou brzy vidět. Důležité je, že takto dosažené výsledky budou trvalé!

„ Spalovač tuku vám sám o sobě nepomůže “

Spalovač tuku od dobrých výrobců splní svůj účel. Často, ale uživatel neposlechne jak jej má správně dávkovat a kdy užívat přípravek. Nejčastěji se používají spalovače před a po tréninku, to je ještě doplněné dávkou nalačno. Vždy jde, ale o konkrétní výrobek od konkrétní firmy, která určuje přesné dávkování, které je vhodné dodržet.

Mezi nejznámější spalovače patří Carnitin, který se používá v řadě případů při nadváze, či jako spalovač, který dopomáhá shodit jen 2 – 3 kila. Carnitin je dobrým spalovačem, který se musí užívat pravidelně, aby byli výsledky hubnutí zřetelné.

Dalším velice známým spalovačem tuku jsou HCA, která fungují na jiném principu než Carnitin. HCA se dá převážně doporučit pro lidi, kteří jsou rozjedení a stále něco jedí. V takovém případě HCA mohou dobře pomoci.

Jelikož jejich principem je úloha zabránit uložit přijaté sacharidy jako podkožní tuk. To je velkou výhodou tohoto výrobku. Především, když jste zvyklí přijímat sladká jídla. Po takovém jídlu se HCA přijmou a ty nedovolí přijaté cukry uložit ve formě podkožního tuku.

» HCA - spalovač tuku (další informace)

Ověřené spalovače tuku opravdu fungují. Při dodržení výše napsaných podmínek vám spalovače výborně pomůžou spálit přebytečná kila a to mnohem rychleji, než kdyby jste spalovače nepoužívali. Vždy je, ale podstatné jak s těmito spalovači naložíte a celkově přistoupíte ke své životospávě. Užívání spalovačů bez dodržení důležitých podmínek vám nepomůže zhubnout.

Až si budete chtít koupit spalovač, zeptejte se sami sebe jestli jste ochotni začít cvičit a správně se stravovat. Jestliže ano, kupte si spalovač – nebudete litovat!

Pro ženy je určen tento speciální proteino-sacharidový přípravek FIT LADY

 

 

2018 © Vseokulturistice.cz – Všechna práva vyhrazena.