Rubrika:

  Creatin – pravda o Creatinu!

Creatin je jedním z nejlepších doplňků výživy. Má za sebou plno viditelných výsledků. Nesmíte však věřit všemu co se Creatinu přisuzuje.

Někde ve fitku jsem zaslechl vyprávění jednoho borce, že po Creatinu přibral 15 kilo svalové hmoty atd. Takovéhle fámy občas kolují.

To jestli Creatin funguje či ne, je již dnes jasné. Jedná se o výrobek, který zabírá téměř na každého, za splnění určitých podmínek, které jsou při dávkování Creatinu nejpodstatnější!

Na otázku kolik svalové hmoty po Creatinu přiberete není jednoznačná odpověď. Kolik přiberete a o kolik víc budete na žerď činky nakládat po braní Creatinu záleží pouze na vás.

Základním předpokladem k úspěchu je mít šťastnou ruku při výběru kvalitního Creatinu. Ne vždy zakoupíte Creatin s kvalitním obsahem účinné látky. Takového Creatinu můžete sníst tuny a výsledku se nikdy nedočkáte.

Pokud vám jde o nárůst svalové hmoty, musíte mít zaběhnuté správné stravovací návyky a tréninkové zaměření. Creatin je opravdu nejlepším růstovým stimulantem v dnešní době. Ještě lepší výsledky kulturisté zaznamenali už jenom po užívání HMB!

Výrazné výsledky zaznamenáte při používání kombinace Creatinu a Glutaminu. Dávkování obou výrobků je shodné, což je prakticky výhodné. Oba výrobky berete ve stejné dávce a ve stejný čas.

Vzájemné doplňování se těchto doplňků mezi sebou navyšuje účinnost jednotlivých přípravků. Jinými slovy by se dalo říci, že užívání dvou výrobků (např. Creatin a Glutamin), které se k sobě hodí, dosáhnete lepších výsledků, než kdyby jste používali každý výrobek zvlášť, či pouze jenom jeden z nich.

Glutamin je první neesenciální aminokyselina, kterou je nutné doplnit ihned po tréninku. Poptávka těla po aminokyselinách po odcvičení tréninku je v tomto pořadí: Glutamin a teprve poté BCAA. Dalo by se tedy říct, že koupě Glutaminu je přednostnější před zakoupením BCAA. Problematika není však tak jednoduchá. Více informací o Glutaminu » Glutamin – rychlá regenerace po tréninku

Ale zpět ke Creatinu. Již jsme si řekli, že není nutné podezírat při zakoupení kvalitního Creatinu jeho účinnost. Aby Creatin mohl kvalitně účinkovat při stanovení cíle nabrat svalovou hmotu a zvýšit silový výkon, musíte splňovat také určitá pravidla.

Často se stává, že vám Creatin pomůže přibrat svalovou hmotu, tak si pořídíte další balení a po jeho užívání již máte pocit, „že to s vámi nic nedělá“. Zde je nutné zamyslet se, zda děláte vše správně.

Jestliže chcete ještě více nabrat, musíte si také přepracovat jídelníček a navýšit v něm vyšší příjem živin, než jste měli v jídelníčku před přibráním. To je častou chybou. Musíte neustále vytvářet pro tělo podmínky, ve kterých je dostatek (přebytek) živin pro růst svalové hmoty. Poté použijte Creatin znovu a uvidíte, že vám zase spolehlivě pomůže.

Nečekejte tedy, že při nekvalitní výživě porostete. Doplňky výživy pouze doplňují kvalitní příjem živin, který ještě více navyšují a tělo tak nemá jinou možnost než začít budovat svalovou hmotu. Tyto podmínky svalům musíte vytvořit.

Jídelníček není jediným faktorem jak dosáhnout nejefektivnějšího využití Creatinu. Bez řádného a pravidelného objemového tréninku se nikdo neobejde. To však není pro nikoho žádnou novinkou.

Měli by jste si v jídelníčku udělat pořádek: Zkuste prostudovat tento článek » Co jíst? Nabírání svalové hmoty. Až budete splňovat všechna předepsaná kritéria, pořiďte si Creatin a uvidíte, že vám pomůže. Budete překvapeni!

Produkt lze zakoupit v obchodech:

www.jagrfit-sport.cz
www.levne-proteiny.cz

 

 

2018 © Vseokulturistice.cz – Všechna práva vyhrazena.