Články o fitness | Sportovní výživa

 

Silvio Samuel 4 týdny před Mr. Olympia

Aktuální forma Silvia Samuela 4 týdny před Mr. Olympia 2007 z exhibičního vystoupení. Profík Silvio Samuel je letošním vítězem Europa Super Show 07.

Rozpažování s jednoručkami

Jeden z nejlepších cviků pro rozvoj šíře vašich ramen, tímto cvikem rozvíjíte střed ramen. Rozpažky by neměli chybět ve vašem tréninku ramen.

Návrat Kevina Levrona na Mr. Olympii

Kevin Levron se vrací na soutěžní prkna. Má za sebou 12 let profesionální kariéry, kterou ukončil v roce 2003 a vydal se na hereckou dráhu.

Kdy použít háky a trhačky?

Neustále se v posilovně přete o to, jestli je dobré používat háky a trhačky nebo, zda je používání těchto cvičebních pomůcek spíše na škodu?

Jak na lýtka?

Návod jak vybudovat základními cviky masivní tvarovaná lýtka.

Přítahy jednoručky v předklonu

Přítahy jednoručky v předklonu se liší od ostatních cviků na zádové svaly tím, že cvičíte se zaměřením na jednu stranu těla. Procvičíte nejdříve jednu a následně druhou část širokého svalu zádového.

Prevence poranění pohybového systému

Bolesti páteře se často objevují u většiny z nás. Ve většině případů se jedná o vrozené dispozice, které jsou podporovány nesprávnou chůzí, držením těla a sedavým zaměstnáním.

Vítězka Ms. Olympia 07 Iris Kyle!

Iris Kyle je vítězkou Ms. Olympia pro rok 2004 a 2006. Letos potvrdila svojí výbornou formou, že je nejlepší kulturistickou závodnicí světa! Letošním vítězstvím získala již třetí titul Ms. Olympia.

Darrem Charless 3 týdny před Mr. Olympia 07

Aktuální forma Darrema Charlessa z IFBB Montreal Pro, kde se stal vítězem zhruba 3 týdny před Mr. Olympia 2007.

Nabírací jídelníček

Máme pro vás připravený praktický objemový jídelníček, který si můžete vytisknout pro vlastní potřebu.

 

 

2017 © Vseokulturistice.cz – Všechna práva vyhrazena.